AKTUALNOŚCI

logo-niebieskie-1 18-21.02.2018 – Mediolan – Nawiązanie międzynarodowych relacji biznesowych

Istniejące relacje pomiędzy naszą firmą a firmą włoską z siedzibą w Watykanie rozszerzyły się na kolejny obszar Włoch – Mediolan. Podczas naszego pobytu w Mediolanie część czasu przeznaczyliśmy na spotkania biznesowe. Szybkie efekty widoczne były już następnego dnia, podczas nagrań na placu Katedry Duomo di Milano. Miłą niespodzianką dla nas, było również zaproszenie na koncert w słynnym na całym świecie Teatrze La Scala. W czasie wolnym, z przyjemnością czerpaliśmy energię i radość z tej niepowtarzalnej atmosfery, która tam panowała. Przyjemnie było zobaczyć najważniejsze zabytki miasta, a do tego zasmakować prawdziwego włoskiego espresso…

Nasza podróż służbowa, to także początek, dobrze rokującej synergii zakresu usług we współpracy z firmą Audit4You.

 

logo-niebieskie-1 16.02.2018 Katowice – Rozstrzygnięcie Konkursu „Moje wystąpienie publiczne”

Konkurs „Moje wystąpienie publiczne” został rozstrzygnięty! Na adres naszej firmy nadesłano jedenaście zgłoszeń. Dziękujemy! Większość filmów przedstawiała uczestników konkursu podczas ich codziennych zajęć – w pracy podczas spotkania, na uczelni podczas prezentacji, ale były również takie, które nakręcone były w parku oraz kawiarni. Decydującym urządzeniem wykorzystanym do nagrania była kamera telefonu lub smartfonu 🙂

Spośród wszystkich przesłanych filmików, loża Ekspertów dokonała wyboru i zwycięzcą został p. Jacek Gola, a w siedzibie naszej firmy nastąpiło oficjalne wręczenie nagrody. Gratulujemy!

konkurs rozstrzygnięcie

logo-niebieskie-1 25.01.2018 Katowice – Cykl spotkań „Rozmowy na Bordowej Kanapie”

We współpracy z firmą Handelsman&Royce oraz Fundacją Class Ladies, zostaliśmy zaproszeni do współrealizacji prestiżowego cyklu spotkań prowadzonego pod nazwą „Rozmowy na Bordowej Kanapie”. Inspiratorem projektu jest firma Handelsman&Royce, a tematem przewodnim jest odpowiedź na pytanie, czy męski styl jest istotny, czy może świadczyć o statusie społecznym, czy jest czymś więcej? Rolę prowadzącej rozmowy objęła Daria Domaradzka-Guzik. Do rozmowy zapraszani są goście, którzy piastują wysokie stanowiska managerskie, właściciele firm, osoby opiniotwórcze – eksperci w swoich branżach.

Publikacje kolejnych odcinków dostępne będą już niebawem w portalach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia ich 🙂

logo-niebieskie-1 16.01.2018 – Ogólnopolski Projekt Parlamentarny

Nowy rok rozpoczęty, a wraz z nim ogólnopolski projekt dla Parlamentarzystów Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, w ramach którego rozpoczynamy cykl warsztatów praktycznych.

Przed nami kilka miesięcy efektywnej pracy – nagrań wideo, interakcji, wsparcia i praktycznych wskazówek. Wszystko w obszarze skutecznej komunikacji i profesjonalnych wystąpień publicznych. Temat niezwykle istotny, szczególnie dla osób publicznych, które każdego dnia poddawane są ocenie na wielu płaszczyznach swojej aktywności.

logo-niebieskie-1 9.01.2018 Katowice – Konkurs „Moje wystąpienie publiczne”

W styczniu br. ogłosiliśmy konkurs na Facebooku, w ramach którego każdy może przesłać fragment swojego wystąpienia publicznego. Technika nagrania jest dowolna, miejsce wykonania i treść również. Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ dla zwycięzcy mamy przewidzianą nagrodę – 10-cio godzinny warsztat indywidualny w profesjonalnym studiu warsztatowym w siedzibie naszej firmy.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

KONKURS

logo-niebieskie-1 8.11.2017 Dąbrowa Górnicza – VII Konferencja Rada Nadzorcza

To była dla nas prawdziwa przyjemność – uczestniczyć w VII Konferencji Rada Nadzorcza, która odbyła się w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej.

Na Konferencję zaproszeni zostali wybitni eksperci, praktycy corporate governence, członkowie rad nadzorczych, właściciele firmy, a także wiele innych osób, dla których ważna jest wiedza i znajomość dobrych praktyk w zakresie kontroli i nadzoru nad przedsiębiorstwami. Wśród znamienitych gości można wymienić: p. Wiesława Rozłuckiego – jednego z założycieli i wieloletniego prezesa Giełdy Papierów Wartościowszych w Warszawie, p. Andrzeja S. Nartowskiego – Człowieka Corporate Governance 2015, emerytowanego prezesa zarządu Polskiego Instytutu Dyrektorów, p. Zbigniewa Błaszczyk – doradcę podatkowego, prezesa zarządu Tax-US Sp. z o.o. oraz p. Piotra Rybickiego – biegłego rewidenta, eksperta corporate governance, a przede wszystkim inicjatora wyróżnienia Człowiek Corporate Governance.

W programie spotkania znalazły się zagadnienia dotyczące komitetu audytu, roli rady nadzorczej w procesie sukcesji, ale również te związane z budowaniem prestiżu osoby sprawującej nadzór; w tym ostatnim temacie swoją wiedzą dzieliła się Daria Domaradzka-Guzik, która miała wystąpienie pod nazwą „Wizerunek… przedsiębiorcy, menedżera, a także członka rady nadzorczej”.  Jednym z punktów programu była również debata pt. „Czy ktokolwiek potrzebuje rad nadzorczych?”, którą poprowadził dziennikarz ekonomiczny radia Tok.Fm – p. Maciej Głogowski.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym największym w tego typu wydarzeniu w Polsce 🙂

 

 

logo-niebieskie-1 19.10.2017 Katowice – Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Strefa Prezentacji

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do Strefy Prezentacji podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w dniu 19 października br. o godzinie 12:00!  Swoje wystąpienie będzie miała Daria Domaradzka-Guzik w temacie… WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH 🙂

#video: Daria w Strefie Prezentacji VII EKMŚP

Miło nam poinformować, że Rivigo.eu zostało Biznesowym Partnerem Strefy Prezentacji.

Zapraszamy! Bądźcie koniecznie z nami!

logo-niebieskie-1 4-6.10.2017 Tarnowice Stare

Warsztaty dla Kadry managerskiej placówek oświatowych

W dniach 4-6 października br. mieliśmy przyjemność zorganizować warsztaty praktyczne dla Kadry managerskiej placówek oświatowych Gminy Kędzierzyn-Koźle oraz Pracowników Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle.

Wystąpienia przed kamerą, praca w zespołach oraz ćwiczenia indywidualne wypełniały program szkolenia. W trakcie warsztatów mogliśmy doświadczyć wspaniałej atmosfery, niesamowitej aktywności, ogromnej energii i kreatywności połączonej z wysokimi kompetencjami naszych Uczestników.  Z kolei czas między warsztatami wypełniony był atrakcjami, których dostarczało nam otoczenie Kompleksu Zamkowego w Tarnowicach Starych, gdzie prowadziliśmy szkolenie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

logo-niebieskie-1 25.09.2017 Katowice

Zapowiedź wystąpienia podczas VII Konferencji Rady Nadzorczej.

Z przyjemnością informujemy, że w nr 10/2017 miesięcznika MyCompany ukazał się artykuł autorstwa Darii Domaradzkiej-Guzik pt. „Wizerunek ma znaczenie”. Jest to zapowiedź wykładu pn. „Wizerunek… przedsiębiorcy, menedżera, a także członka rady nadzorczej”, który poprowadzi Daria podczas VII Konferencji Rada Nadzorcza (Dąbrowa Górnicza, 8.11.2017 r.) .

Zapraszamy do lektury, a tym, którzy będą uczestnikami Konferencji już życzymy dużej dawki wiedzy i otwartości umysłu 🙂

logo-niebieskie-1 15.09.2017 Smardzewice

Skuteczna komunikacja w praktyce dla Grupy Złomrex

Centrum Konferencyjno Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach miało miejsce spotkanie pracowników Firmy Złomrex Metal. Jednym z punktów agendy był nasz warsztat poświęcony skutecznej komunikacji.

Organizacja warsztatu, dla grupy kilkudziesięciu osób, oparta była przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych, podczas których Uczestnicy mogli przekonać się, jak istotna jest skuteczna komunikacja w bieżącej pracy, czy też w bezpośrednim kontakcie z otoczeniem.

Interakcja pomiędzy Uczestnikami i nami potwierdzała, że temat warsztatów był doskonale dopasowany do ich oczekiwań, zarówno w zakresie wiedzy teoretycznej, jak i zastosowania jej w praktyce.

Daria DomaradzkaGuzik (2)

 

logo-niebieskie-1 4-5.09.2017 Izbicko

Warsztat dla Kadry Managerskiej spółek gminnych

W przepięknym miejscu – Pałacu w Izbicku – mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty praktyczne dla przedstawicieli najwyższych władz spółek gminnych i jednostek organizacyjnych Urzędu.

Ponieważ tematem warsztatów był „Skuteczny lider” i „Wystąpienia publiczne” dominującym narzędziem wykorzystanym na zajęciach była kamera 🙂 Uczestnicy mieli okazję ocenić swoje wystąpienia na dużym ekranie, a pozytywne reakcje Uczestników po zobaczeniu swoich wystąpień, sprawiły dużą przyjemność. Nagrania poprzedzone były sporą dawką wiedzy praktycznej, co miało istotny wpływ na jakość wystąpień.

pf_1505245663pf_1505246185

logo-niebieskie-1 17.08.2017 Katowice

Warsztaty dla Wolontariuszy VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Dzięki współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, mieliśmy okazję prowadzić pierwszy z cyklu warsztatów dedykowanych dla Wolontariuszy zbliżającego się Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Głównym tematem warsztatów były zagadnienia związane z zarządzaniem sobą w czasie, jako elementem skutecznej autoprezentacji. Program przygotowany został z myślą o Wolontariuszach, którzy w trakcie Kongresu będą wspierali Organizatorów w realizacji tego istotnego, dla naszego regionu, przedsięwzięcia.

W trakcie warsztatów, Uczestnicy oprócz poznania zasad profesjonalnej autoprezentacji oraz technik, które pomagają dobrze zarządzać swoim planem działania, mieli także okazję do integracji, lepszego poznania się i budowania skutecznego zespołu.

Dziękujemy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach za zaproszenie do tego wspaniałego projektu.

kolage

logo-niebieskie-1  28.07.2017 Istebna

Szkolenia jak wakacje

Sezon letni trwa w pełni, a za nami kolejne doświadczenie zawodowe i wspaniała przygoda. Takich atrakcji dostarczył nam Kompleks Zagroń w Istebnej. Tu mieliśmy okazję połączyć pracę z relaksem.

Szkolenia mogą wyglądać jak wakacje – my już to wiemy. Wam też tego życzymy 🙂

Istebna

logo-niebieskie-1 19.06.2017  Kompleks Zamkowy Stare Tarnowice 

Otoczenie ma znaczenie!

Weryfikacja i właściwy wybór miejsca na szkolenie korporacyjne, to też element naszej pracy. Można się szkolić w salach konferencyjnych w centrach miast, można w zaciszu biura, można też w pięknych renesansowych wnętrzach Kompleksu Zamkowego w Starych Tarnowicach.

Mieliśmy okazję sprawdzić i wiemy, że choć walory merytoryczne takiego szkolenia są niezmienne, to zdecydowanie lepiej wiedza jest przyswajana jeśli pracujemy z uczestnikami naszych warsztatów w systemie „outdoor”.

20170608_203217

logo-niebieskie-1 9.05.2017 Warszawa

Wyjątkowy warsztat w wyjątkowym miejscu

Za nami kolejne, bardzo ciekawe doświadczenie, które tym razem, mieliśmy okazję nabyć podczas warsztatów praktycznych zorganizowanych dla Fundacji Bator Tabor.

Niewątpliwą zaletą tych zajęć była możliwości poznania misji i celu funkcjonowania Fundacji Bator Tabor oraz wspaniałych osób, które je realizują. Otoczenie, w jakim mieliśmy przyjemność prowadzić zajęcia – Krucza House – również zrobiło na nas przyjemne wrażenie 🙂

Było warsztatowo i merytorycznie, chociaż nie zabrakło wzruszeń i radości w wystąpieniach przed kamerą. Istotnym elementem warsztatu były ćwiczenia praktyczne, które wzmacniały siłę profesjonalnej autoprezentacji oraz świadomego wykorzystania gestów budujących autorytet.

pf_1494862455

logo-niebieskie-1 8.05.2017 Zabrze

Współpraca z Zespołem Magazynu WhyStory.pl

Z początkiem maja br. zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez redaktor naczelną Magazynu WhyStory.pl – p. Beatę Sekułę. Głównym celem współpracy było wsparcie jej zespołu w obszarze skutecznej autoprezentacji, z wykorzystaniem elementów komunikacji niewerbalnej.

Czas spędzony podczas warsztatu należy uznać za bardzo udany i efektywnie wykorzystany. Kameralny pokój spotkań, w którym prowadziliśmy zajęcia, sprzyjał koncentracji uczestników. Teoria wpleciona w zajęcia praktyczne wyjaśniała istotę prezentowanych zagadnień, a wykonywane ćwiczenia umożliwiały wzmocnienie umiejętności praktycznych.

Dziękujemy p. Beacie Sekuła za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

pf_1495019601

logo-niebieskie-124-28.04.2017 Chorzów

Warsztaty praktyczne z negocjacji w branży IT

Współpraca z branżą IT przynosi wiele satysfakcji i ciekawych doświadczeń. W kwietniu br. mieliśmy okazję prowadzić warsztaty praktyczne z negocjacji dla kadry managerskiej globalnej agencji interaktywnej. W trakcie warsztatów, poprzez case study, ćwiczenia i indywidualne wystąpienia, uczestnicy mieli okazję poznać techniki i taktyki stosowane przez wprawnych negocjatorów. Uczestnicy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, co zostało odebrane z przyjemnością i zadowoleniem.

Kilkudniowy cykl warsztatów dostosowany został do potrzeb i oczekiwań uczestników, a istotnym jego elementem była analiza przedstawianych przez nich case’ów negocjacyjnych, zaczerpniętych z własnego doświadczenia. Moderowana dyskusja i wymiana wzajemnych spostrzeżeń na temat możliwych rozwiązań, właściwych do zastosowania dla konkretnego przykładu negocjacji, stanowiła interesującą część warsztatów.

Possible Negocjacje (1)

logo-niebieskie-1 6.04.2017 Zawiercie

Izba Przemysłowo-Handlowa Gospodarki Złomem

Z początkiem kwietnia mieliśmy przyjemność wziąć udział w spotkaniu Członków Izby Przemysłowo-Handlowej Gospodarki Złomem, które zorganizowano w Hotelu Zawiercie. W sali zł»otej Hotelu, dla ok. 80 osób, przeprowadzono cykl wykładów i prelekcji, w tym nasz warsztat. Dla nas, było to bardzo ciekawe doświadczenie – połączenia warsztatu praktycznego z wykładem dla dosyć sporej grupy uczestników.

Niektóre ze zgromadzonych tam osób, wykazały się doskonałą wiedzą z obszaru komunikacji niewerbalnej, więc z dużym zadowoleniem przyjęliśmy ich otwartość do wystąpień i aktywnego udziału w warsztacie.

Dziękujemy Izbie Przemysłowo-Handlowej Gospodarki Złomem za zaproszenie do współpracy i wspólnie spędzony czas.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

logo-niebieskie-1 4-5 kwiecień 2017 Izbicko

Szkolenie wyjazdowe dla samorządu

Z początkiem kwietnia br. mieliśmy wspaniałą okazję prowadzić szkolenie dla kadry managerskiej urzędu jednego z miast na południu Polski.

Warsztat dotyczył następujących obszarów: skuteczna komunikacja, w tym techniki wpływu społecznego, dyplomacja w komunikacji (z uwzględnieniem różnic interpersonalnych), grupy demograficzne vs. skuteczne budowanie komunikatu. To wszystko wsparte odpowiednim, praktycznym modelem współpracy – umożliwiło uczestnikom aktywny udział w scenkach, case study i ćwiczeniach, które stanowiły ponad 70% czasu warsztatowego.

Wzajemna aktywna dyskusja i interakcja pomiędzy uczestnikami wzmocniły relacje zawodowe i przyczyniły się do umocnienia urzędowego „team spirit”.

Niebywale istotnym atutem szkolenia, było miejsce, tj. Pałac Izbicko. Nowoczesna, wielofunkcyjna i profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników. Infrastruktura Pałacu, tj. przytulny taras,  czy urokliwy park, zdecydowanie wzmocniły atrakcyjność szkolenia.

logo-niebieskie-1 6.03.2017 Katowice

Konferencja „Czas na kobiety”

Podczas  Konferencji Czas na Kobiety organizowanego przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet i Fundacja Coca-Cola z siedzibą w Atlancie, Daria Domaradzka-Guzik miała okazję dołączyć do panelu (wraz z Agnieszką Labus, Joanną Sekułą i Elżbietą Fornalczyk), prowadzonego przez znaną dziennikarką Dorotę Warakomską. Tematem przewodnim rozmowy była aktywność kobiet i ich doświadczenie na śląskim rynku pracy. Główny nurt spotkania sprowadzony był do dzielenia się wiedzą praktyczną, aktywizowania do działania, inspiracji i wspierania się.

W konferencji uczestniczyło mnóstwo kobiet, które z zainteresowaniem wsłuchiwały się w dyskusję, ale też aktywnie w niej uczestniczyły poprzez zadawanie pytań. Konferencja miała miejsce 27 marca br. w Teatrze Korez.

logo-niebieskie-1 20.03.2017 Kraków

Finał Programu „Kobieta Charyzmatyczna 2017”

20 marca br. w Teatrze Bagatela w Krakowie odbyła się Konferencja Programu „Kobieta Charyzmatyczna 2017”. Tytuł „Kobieta Przedsiębiorcza i Społeczna” otrzymała Daria Domaradzka-Guzik. Dyplom i nagrody wręczyła redaktor naczelna Magazynu WHY Story, pomysłodawczyni Programu – Pani Beata Sekuła wraz z dr Anną Zasadą-Chorab – Wiceprezydentem Siemianowic Śląskich oraz prof. dr hab. Piotrem Ostaszewskim z SGH w Warszawie.

W trakcie konferencji odbyły się trzy panele dyskusyjne, których tematyka ściśle wiązała się z kobietą – jej rolą, pozycją, czy też samorozwojem. Daria Domaradzka-Guzik wzięła udział w II Panelu dyskusyjnym „Co sprzyja rozwojowi kobiet: technologie, wiedza merytoryczna, asertywność, pasje, organizacje oraz instrumenty finansowe, promocja, grupy biznesowe, podróże, współpraca z zagranicą, wsparcie mężczyzn…”. Wśród pozostałych panelistów znaleźli się: prof. dr hab. Krystyna Doktorowicz – dziekan Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, prof. dr hab. inż. Marianna Jacyna – dziekan Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, dr hab. Beata Bugajska – dyrektor Wydziału Spraw Społecznych w UM Szczecin, Barbara Dyluś – MICROSOFT Polska, Aleksandra Nemś – założycielka A M E N Group Usługi Konsultingowe, Olga Wilińska – założycielka i właścicielka firmy wydawniczej, poligraficznej oraz reklamowej IBI.pl, Edyta Walęciak-Skórka – Coach ACC ICF, właścicielka WYŻSZY POZIOM, Jolanta Czernicka-Siwecka – założycielka i prezes Fundacji „Iskierka”, prof. dr hab. Piotr Ostaszewski – SGH w Warszawie, prof. dr hab. Mirosław Grewiński – prorektor Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, Prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej, Dariusz Halczok – dyrektor krajowy OVB.

Rivigo.eu było Partnerem Konferencji. W ramach partnerstwa przekazaliśmy dwa vouchery szkoleniowe.

Uroczystość została zwieńczona spektaklem „Prawda… o zdradzie” w reżyserii H.J. Schoena (dyrektora Teatru Bagatela).

Dziękujemy redaktor naczelnej WHY Story – p. Beacie Sekuła za zaproszenie do Programu i udziału w gali, a wszystkim wyróżnionym Kobietom Charyzmatycznym serdecznie gratulujemy!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

logo-niebieskie-1 6-9.03.2017 Chorzów

Komunikacja niewerbalna w Korpo

W marcu przeprowadziliśmy kolejny cykl warsztatów dla firmy z branży IT.

Program zawierał takie elementy, jak skuteczność budowania relacji, efektywność w komunikacji biznesowej, asertywność, autoprezentację i budowanie profesjonalnego wizerunku. To wszystko przy sprawnym zastosowaniu sztuki komunikacji niewerbalnej.

Istotnym elementem warsztatu była praca z kamerą, która wzbudziła wiele emocji. Poprzez użycie właśnie tego narzędzia, jesteśmy w stanie skutecznie pokazać uczestnikom, które elementy ich autoprezentacji wymagają pracy, a które mają już dobrze opanowane. Gesty, mimika, postawa – nad tym można panować. Między innymi, tego właśnie uczyli się pracownicy Korpo.

Okazuje się, że pracownicy firmy informatycznej także potrzebują skutecznie komunikować się z biznesem.

logo-niebieskie-1 25.02.2017 Dąbrowa Górnicza

Współpraca z uczelniami

W lutym br. poprowadziliśmy zajęcia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Warsztat praktyczny prowadzony był dla studentów studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Studenci mieli okazję, na własnej skórze, przekonać się, jak ważna jest postawa, zachowanie i skuteczna komunikacja – szczególnie w obszarach związanych z zarządzaniem ludźmi, sposobem rekrutowania kandydatów, czy też zwykłych relacjach interpersonalnych.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

logo-niebieskie-1 20-23.02.2017 Chorzów

Współpraca z branżą IT

W lutym br. mieliśmy przyjemność poprowadzić cykl warsztatów dla pracowników korporacji, z branży IT o międzynarodowym zasięgu.

Tematyka warsztatów dotyczyła efektywnej komunikacji (B2B, B2C), a także skutecznej autoprezentacji, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji niewerbalnej, w tym mowy ciała. Cały program zbudowany był w oparciu o praktyczny model zajęć, w trakcie których uczestnicy mieli okazję doświadczyć i zweryfikować w praktyce zdobytą wiedzę.

„Practice makes perfect” – wg tej zasady, uczestnicy brali udział w ćwiczeniach, scenkach, dyskusjach na temat wybranych case study. Zastosowany model zajęć nie tylko dostarczył uczestnikom nowej partii wiedzy praktycznej, ale również umożliwił im integrację.

To jest początek pięknej współpracy…

logo-niebieskie-1 24.01.2017 Kędzierzyn-Koźle

Pracujemy także z samorządami ….

W styczniu br. firma RIVIGO.eu miała zaszczyt i przyjemność przeprowadzić warsztat praktyczny dotyczący komunikacji i autoprezentacji dedykowany wysokiej kadrze zarządzającej Urzędu Miasta w Kędzierzynie-Koźlu.

Podczas warsztatu, kadra managerska Urzędu Miasta miała możliwość zweryfikować i poznać w praktyce sprawdzone techniki skutecznej komunikacji z klientem, zwiększyć swoją świadomość w zakresie autoprezentacji oraz poznać tajniki efektywnej komunikacji niewerbalnej, w tym mowy ciała.

Powszechnie wiadomo, że niezbędnym elementem każdego warsztatu szkoleniowego jest aktywnie współdziałająca grupa. W Urzędzie Miasta Kędzierzyn-Koźle, mieliśmy przyjemność współpracować z kilkunastoosobowym, zmotywowanym i w pełni zaangażowanym zespołem, co pozytywnie wpłynęło na atmosferę, dając wprost dużą skuteczność przyswajania wiedzy.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

logo-niebieskie-1 16-20.01.2017 Katowice

Współpraca z GoWork.pl

W styczniu br. firma RIVIGO.eu  we współpracy z GoWork.pl miała przyjemność przeprowadzić kurs trenerski pod nazwą „Train the Trainer”. Uczestnikami kursu były osoby, które planują, bądź już rozpoczęły pracę trenera oraz które mają styczność z procesami grupowymi i odpowiadają za prowadzenie zajęć, szkoleń, konferencji i spotkań tematycznych. Szkolenie podlegało certyfikacji (zgodnie z ISO 9001:2015); każdy uczestnik po zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymał zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).

Podczas szkolenia poruszone zostały, między innymi, takie obszary jak: perswazja w autoprezentacji, budowanie autorytetu trenera, komunikacja niewerbalna, planowanie i ewaluacja szkoleń, dynamika procesów grupowych, skuteczna motywacja, czy też autoprezentacja.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

logo-niebieskie-1 1.12.2016 Katowice

Nominacja dla Darii Domaradzkiej-Guzik do tytułu „Kobieta Charyzmatyczna” w kategorii „kobieta społeczna i przedsiębiorcza”

W dniu 1 grudnia br. Redaktor Naczelna WHY Media Group p. Beata Sekuła, wręczyła p. Darii Domaradzkiej-Guzik nominację do tytułu „Kobieta Charyzmatyczna”. Nominacja w kategorii „kobieta przedsiębiorcza” wiąże się z aktywnością p. Darii w realizacji celów i zadań, jakie wynikają z działalności firmy Rivigo.eu. To wyróżnienie potwierdza zaangażowanie, wysoką kulturę osobistą oraz postawę p. Darii, jako kobiety przedsiębiorczej. Z kolei, jej aktywność w tworzeniu platformy do współpracy i wymiany doświadczeń kobiet przedsiębiorczych, która realizuje się w Fundacji Class Ladies, została dostrzeżona i doceniona nominacją w kategorii „kobieta społeczna”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

logo-niebieskie-1 25.11.2016 Zawiercie

Rivigo.eu Partnerem Kongresu „Innowacyjna Kobieta” organizowanego przez Fundację Class Ladies

25 listopada 2016 r. w Hotelu Villa Verde Congress&Spa w Zawierciu odbył się wspaniały Kongres „Innowacyjna Kobieta”, którego organizatorem była Fundacja Class Ladies. Rivigo.eu miało przyjemność być Partnerem wydarzenia.

W tegorocznej edycji Kongresu dominowała tematyka związana z innowacją, nowymi możliwościami i perspektywami w obszarze prawa, gospodarki, technologii, mody i wizerunku. Wśród Prelegentów znalazły się takie osobistości, jak dr hab. Dariusz Szostek z Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy, p. Aleksandra Monsiol-Szatkowska z Urzędu Miasta Katowice, czy dr Izabela Lenartowicz z MedEstetica.

Partnerem Strategicznym wydarzenia była Poczta Polska S.A.

więcej informacji znajdą Państwo na stronie Fundacji Class Ladies

logo-niebieskie-1 5.10.2016 Katowice

Działania Rivigo.eu w oparciu o Społeczną Odpowiedzialność Biznesu

14444848_1816192132000889_3561858045860809108_o

Dzięki współpracy z Lokalem na Kulturę ODEON, który powstał z inicjatywy lokalnej w ramach konkursu organizowanego przez Urząd Miasta Katowice, Daria Domaradzka-Guzik poprowadziła warsztat otwarty „Komunikacja niewerbalna – mowa ciała w praktyce”.

W trakcie warsztatu panowała iście przyjazna atmosfera. Uczestnicy żywo reagowali na wszelkie praktyczne ćwiczenia i inscenizacje. Tym większa była satysfakcja z przeprowadzonego warsztatu, ponieważ okazało się, że temat – choć obcy – okazał się wyjątkowo interesujący i do natychmiastowego zastosowania w praktyce.

Takie wydarzenia wpisują się w politykę CSR Rivigo.eu, gdyż ważnym jest dla nas działanie społeczne, które misyjnie rozpowszechnia wiedzę.

logo-niebieskie-1 20-21.09.2016 Sosnowiec

Rivigo.eu i Fundacja Class Ladies na II Kongresie Praktyków Biznesu

W dniach 20-21 wrzesień 2016 r., kadra zarządzająca Rivigo.eu oraz Fundacji Class Ladies wzięła udział w II Kongresie Praktyków Biznesu, który organizowany był przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu.

Podczas wydarzenia było mnóstwo okazji do spotkania i dyskusji z najlepszymi praktykami z obszaru zarządzania, psychologii sprzedaży, prawa pracy, finansów i podatków, Public Relations, innowacji i tak ważnego w obliczu wyzwań XXI wieku – cyberbezpieczeństwa firm. Wśród prelegentów znalazły się tak znakomite osoby, jak prof. Andrzej Blikle czy Przemysław Pająk – twórca Spider’s Web.

logo-niebieskie-1 9.09.2016 Katowice

Warsztat otwarty „Mowa ciała w biznesie”

W dniu 9 września br. w Katowicach odbył się kolejny warsztat z komunikacji niewerbalnej – „Mowa ciała w biznesie”. Spotkanie prowadziła Daria Domaradzka-Guzik, natomiast organizatorem była Fundacja Class Ladies. Uczestnicy mieli okazję, poprzez praktyczne ćwiczenia, doświadczyć różnicy w sposobie przekazywania informacji, przy wykorzystaniu poznanych technik komunikacji niewerbalnej.

Było sporo merytorycznych wypowiedzi i ćwiczeń aktywizujących.

Spotkanie przybrało kształt unikalnego forum wymiany wiedzy, doświadczeń i networkingu

logo-niebieskie-1 15.07.2016 Katowice

Warsztat otwarty „Mowa ciała w biznesie”

W dniu 15 lipca 2016 r w Katowicach miał miejsce warsztat otwarty w temacie komunikacji niewerbalnej. Spotkanie zorganizowane było przez Fundację Class Ladies, a prowadzone przez Panią Prezes – Darię Domaradzką-Guzik.

Partnerem wydarzenia był Salon masażu ODNOWA oraz Biuro Podróży My Travel Katowice.

Program warsztatu wypełniony był zarówno treścią merytoryczną, jak i wieloma praktycznymi ćwiczeniami, w trakcie których Uczestnicy mogli przekonać się, jak istotne znaczenie, w kontakcie z otoczeniem, ma komunikacja niewerbalna – mowa ciała.

Zgodnie z założeniami, warsztat stał się również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania relacji biznesowych.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy