Patrycja Terakowska

Partner zarządzający

Odpowiedzialna za koordynację i organizację szkoleń, warsztatów. Do jej głównych zadań należy nawiązywanie relacji biznesowych oraz ustalanie warunków współpracy z klientami korporacyjnymi, jednostkami samorządowymi oraz pozostałymi podmiotami zainteresowanymi współpracą z RIVIGO.eu.

Jej doświadczenie to kilkanaście lat pracy w dużym banku, gdzie realizowała swoją karierę, począwszy od stanowisk operacyjnych, aż po managerskie. Zarządzała obszarem sprzedaży w bankowości korporacyjnej w roli Dyrektora Sprzedaży Centrum Korporacyjnego, a następnie Dyrektora Regionalnego Centrum Korporacyjnego.

Jej atut to skuteczność w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji biznesowych. Kluczową wartością dla Niej są ludzie, ich aspiracje, cele, marzenia.
W obszarze doświadczeń ma za sobą także współpracę ze spółką z obszaru odnawialnych źródeł energii. Jej pasją są podróże, psychologia społeczna i komunikacja. Od stycznia 2016 roku zaangażowana w działalność Fundacji Class Ladies w roli Ambasadorki.

Uwielbia kontakt z ludźmi. Ma poczucie humoru i dystans wobec siebie. Potrafi dostrzec pozytywną stronę prawie w każdej trudnej sytuacji, a niezręczne zdarzenie subtelnie obrócić w żart. Prywatnie, szczęśliwa mama Pauli i Wojtka.

Reklamy